Francezi mund të kaloj tek Juventusi apo Reali

Francezi mund të kaloj tek Juventusi apo Reali

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka tre lojtarë në list për zëvendësimin e Paul Pogba.

Francezi është i lidhur ngushtë me një kalim tek Juventusi apo Reali.

Youri Tielemans, Christian Eriksen, dhe James Maddison janë tre emrat e listuar, por ardhja e tyre varet krejtësisht nga largimi i Pogba-s.

Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen ka kohë që është i lidhur me një kalim në Old Trafford dhe qysh nga fundi i sezoni të kaluar ka shprehur dëshirën për të pasur një sfidë të re.