Juve, Milan e Inter janë të interesuar për yllin e PSG-së

Loading...

Juve, Milan e Inter janë të interesuar për yllin e PSG-së

Tri klubet e mëdha italiane, Juventus, Milan dhe Inter janë duke e monitoruar sulmuesin e PSG-së, Edinson Cavanin.

Sipas mediave italiane, Juve, Milan e Inter janë të interesuar për yllin e PSG-së. Cavani, duket se në fund të këtij sezoni do ta mbyll aventurën me kampionët e Italisë për të nisur një aventure të re në futbollin evropian.

Rikthimi në Seria A, është një opsion i mundshëm i Cavanit.“Juventus, Milan e Inter janë vënë pas ish-sulmuesit të Napolit, Edison Cavanit”, shkruajnë mediat italiane.