Dy meshkuj dhe një femër të përfshirë në prostitucion

Dy meshkuj dhe një femër të përfshirë në prostitucion

Policia në Vushtrri mëngjesin e djeshëm ka arrestuar dy meshkuj dhe një femër, pasi që të njëjtit dyshohet se janë të përfshirë në prostitucion.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në gjykatë në procedurë të përshpejtuar, ku më pas të njëjtit janë liruar./21Media