A do të guxonit të provonit këtë trend?

A do të guxonit të provonit këtë trend?

Me kalimin e viteve kanë ndryshuar edhe format e vetullave.

Në vitin që lamë pas hynë në modë vetullat tattoo, ndërsa këtë vit njerëzit që kanë ndikim përmes rrjeteve sociale, kanë vendosur ta dërgojnë lojën në një nivel krejtësisht tjetër, përcjell rtv21.tv

“Vetullat në formë të hënës”, është trendi më i ri që ka rrëmbyer vëmendjen e internetit.

Këtë trend e filloi Stefan James, një 20-vjecar, i cili ka kompaninë e vetë të modelimit, “Skyz Agency”. Ai ka thënë që ndjehet shumë mirë kur i editon fotografitë e modeleve më të cilat ai punon, dhe se do të dëshironte që ky trend të përcillej edhe nga njerëzit e tjerë me ndikim në rrjetet sociale./21Media