Ai po merr urime të shumta nga të dashurit e tij

Ai po merr urime të shumta nga të dashurit e tij

Sot këngëtari i njohur shqiptar, Trim Jetullahun feston datë të shënuar. Këngëtari sot ka ditëlindjen dhe i mbushi 25 vjet, shkruan rtv21.tv

Me rastin e datës së lindjes, Trimi ka publikuar në instagram një imazh të tij, në të cilin po merr urime të shumta.

“25 🎂 thank u GOD”, ka shkruar ai krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

25 🎂 thank u GOD .

A post shared by TRIMI. (@trimijetullahu) on

Ai sot po merr urime të shumta nga më të dashurit e tij. Disa nga urimet e tij ai i ka publikuar në instastory për 97 mijë e 100 ndjekësit e tij.

Trim Jetullahu është këngëtar i njohur nga Kosova, i cili është lindur më 24 tetor të vitit 1994 në Berlin. Disa nga këngët e tij të njohura janë: “Hava Hava”, “Pa mu”, “Baby” etj. Ndërsa, projekti i fundit i këngëtarit është “Sonte”, i publikuar më 22 qershor, i cili deri tani në Youtube ka mbi 300 mijë klikime./21Media