Më një stil të tillë të flokëve nuk jemi mësuar ta shohim Tunën

Më një stil të tillë të flokëve nuk jemi mësuar ta shohim Tunën

Qysh prej se u bë nënë, si duket vëmendjen ia mori i biri Tiani. Kjo edhe për arsye se Tuna më shumë në rrjetet sociale ekspozoi atë se sa veten.

Mirëpo bukuroshja nga Shkupi është rikthyer më e bukur se kurrë dhe tejet në formë, shkruan rtv21.tv

Ajo sot ka publikuar një fotografi në Instagram. Me stil të ri të flokëve kaçurrele, bluzë jeshlie që i vë edhe më shumë në pah linjat e saj, Tuna ka dëshmuar se është ajo e vjetra.

Altuna Sejdiu u bë nënë në maj të vitit të kaluar kur ajo dhe Patris Berisha sollën në jetë një djalë./21Media