Tiani po rritet

Tiani po rritet

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu dhe partneri i saj Patris Berisha janë ndër çiftet më të përfolura në mediat rozë.

Ka disa muaj që në jetën e Tunës dhe partnerit të saj Patrisit erdhi Tiani i cili e ndryshoi përditshmërinë e dyshes.

Tuna dhe Patrisi po kujdesen vazhdimisht për vogëlushin e tyre.

Ata sot e kanë dërguar Tianin në kontrollën e zakonshme mjekësore dhe nga atje ata kanë shpërndarë një fotografi.

“Fëmija jonë po rritet” shkruan Tuna sipër fotos së ëmbël të Tianit./21Media