Tuna ka vënë në pah format trupore

Tuna ka vënë në pah format trupore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu-Tuna, ka rrëmbyer vëmendje me fotografinë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 500 mijë ndjekës.

Ajo ka pozuar e veshur me një fustan të zi, teksa ka vënë në pah format trupore, shkruan rtv21.tv

Fotografia ka marr shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

 

View this post on Instagram

 

📸 @norikuka

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Ndryshe, “Amoni” është projekti i fundit muzikor që Tuna e ka publikuar më 29 tetor. Kënga deri tani ka arritur mbi 900 mijë klikime në Youtube./21Media