Tuna tregon se me kë po bashkëpunon për këngën e re

Tuna tregon se me kë po bashkëpunon për këngën e re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu- Tuna ka paralajmëruar fansat se ka nisur punën për një projekt të muzikor, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 400 mijë ndjekës, Tuna ka publikuar një video nga studio muzikore, teksa ka zbuluar edhe  dy nga bashkëpuntorët, Darko Dimitrov dhe Adorel Haxhiaj.

Ndryshe, “Maria” është projekti i fundit muzikor që Tuna ka publikuar në tetor të vitit 2018. Kënga e cila është në bashkëpunim me Sevenin ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media