Dy muaj që nga ardhja në jetë e Tianit

Dy muaj që nga ardhja në jetë e Tianit

Në dy mujorin e ardhjes në jetë të Tianit, këngtarja Tuna ka uruar djalin e saj nëpërmjet një postimi në Instagram.

Në fotografi vogëlushi shihet i buzëqeshur dhe këtë moment nuk kishte si mos ta ndante me ndjekësit e saj këngëtarja, shkruan rtv21.tv

Përkushtimi i madh ndaj familjes ka bërë që Tuna të jetë e tërhequr pak nga angazhimet muzikore.

 

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on