Nesër kënga e re nga Edona

Nesër kënga e re nga Edona

Edona Llalloshi është emër i njohur i skenës muzikore. Këngëtarja kohë pas kohe na ka freskuar me projekte të bukura, e një projekt të ri do ta publikojë nesër.

Projektin e ri, Edona e ka paralajmëruar përmes Instagramit duke bërë të ditur se projekti mban titullin “ U bo çka u bo”.

Edhe për këtë këngë Edona ka bashkëpunaur me Arsim Bunjakun, Florent Boshnjakun dhe EMF creative, shkruan rtv21.tv

“Pa ty”mban titullin projekti i fundit i Edonës, të cilin e ka publikuar në muajin prill. /21Media