Dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit

Dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit

Rep-artistja e njohur, Loredana Zefi, pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, Mozzik, është përfolur për një lidhje me reperin gjerman, Bonez MC.

Loredana dhe reperi gjerman kanë reaguar lidhur me lajmet që kanë qarkulluar.

Bonez ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram në të cilën shihet pranë Loredanës, teksa ka shkruar “Thashetheme. I dua”.

Nuk ka munguar as komenti i reperes shqiptare e cila ka shkruar “Edhe unë i dua”.

 

View this post on Instagram

 

rumorz ☔️ #loveit

A post shared by Bonez MC (@bonez187erz) on

Kujtojmë se Mozzik ka konfirmuar se kanë filluar procedurat e shkurorëzimit muaj më parë, megjithatë u shpreh se po vonojnë për shkak të ligjeve në Zvicër./21Media