Kënga u publikua vetëm në versionin audio

Kënga u publikua vetëm në versionin audio

Dy rep-artistët e mirënjohur të labelit “PINT”, Mc Kresha dhe Lyrical Son publikuan këngën “28 Augusto”. Kënga erdhi vetëm në versionin audio. Për tekstin u përkujdesën të dy artistët, transmeton rtv21.tv

Edhe kjo këngë është pjesë e albumit “United State of Albania”./21Media