Kënga u lansua me videoklip

Kënga u lansua me videoklip

Këngëtarët e mirënjohur shqiptarë, Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu sot publikuan bashkëpunimin e tyre.

“Ata” titullohet kënga e dyshes, të cilët e publikuan me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës “Ata” është përkujdesur Filloreta Raci – Fifi, ndërsa për muzikën Kledi Bahiti.

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga Onima./21Media