Kënga u publikua me videoklip

Kënga u publikua me videoklip

Dy këngëtarët e njohur, Milot Hasangjekaj i njohur me emrin artistik, Bigem dhe Teuta Selimi sot publikuan projektin ” Paranoja”, shkruan rtv21.tv

Për muzikën e këngës këngëtarët kanë bashkëpunuar me ArtiRec dhe Cekic Beatz, tekstin e kanë shkruar ImperiAlb dhe Bigem, ndërkaq videoklipi është realizuar nga BlackFishEntertainment.

“Ani ani” ishte projekti paraprak i Bigemit, ndërsa “Ske jetë” ai i Teuta Selimit në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, Blero./21Media