Kënga erdhi vetëm në versionin audio

Kënga erdhi vetëm në versionin audio

Kënga “Filmi i fundit” u publikua sot nga tre rep-artistët e mirënjohur shqiptarë, Mc Kresha, Singullar dhe Lyrical Son. Kënga erdhi vetëm në versionin audio dhe është pjesë e albumit “United State of Albania, transmeton rtv21.tv

Për tekstin u përkujdesën të tre artistët./21Media