Dyshja erdhën me bashkëpunim

Dyshja erdhën me bashkëpunim

Dy këngëtarët e mirënjohur të skenës, Blero Muharremi dhe Leonora Jakupi publikuan bashkëpunimin e parë. Kënga mban titullin “Ke gabu”, për tekstin dhe orkestrimin u përkujdes Chipsi, transmeton rtv21.tv

Kënga është realizuar me rastin e xhirimeve të festave të fundvitit./21Media