Projekti i dytë i artistit për vitin 2019

Projekti i dytë i artistit për vitin 2019

Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur shqiptar, Uki Latifi ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mbanë emrin “Syni” dhe është publikuar edhe me videoklip, përcjell rtv21.tv

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë artisti, ndërsa producent ekzekutiv është “Royal Music Group”.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të “Royal Music Group” në Youtube, dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku.

“Yjet” në bashkëpunim me ErgeNR është projekti i fundit muzikor i Ukit. Kënga është publikuar më 20 mars të këtij viti dhe numëron mbi 252 mijë klikime në Youtube./21Media