Këngëtari ka publikuar këngën e re të titulluar "Ama"

Këngëtari ka publikuar këngën e re të titulluar “Ama”

Kënga është publikuar në YouTube shoqëruar me videoklip të punuar nga Onima.

Për tekstin e këngës është përkujdesur vetë Uki si dhe Nderim Kurti, e edhe me muzikën e këngës Uki ka pasur ndihmën e Prygos, që është producent i këngës, shkruan rtv21.tv.

Uki ka pasur suksese të mëdha me këngët e mëparshme. Kënga e tij “T’kom dashtë“ ka mbledhur mbi 2.1 milionë klikime në YouTube, duke u pëlqyer shumë nga publiku./21Media