Matuidi mund të ndërroj skuadër gjatë verës

Loading...

Matuidi mund të ndërroj skuadër gjatë verës

Klubi anglez, Manchester United kanë shfaqur interesim që të nënshkruajnë me mesfushorin e Juventusit, Blaise Matuidi, raporton Rai Sport.

Trajneri i Unitedit, Jose Mourinho kishte provuar që të nënshkruaj me francezin edhe sa ishte pjesë e PSG-së.

Me Pogban dhe Herreran jashtë formës, Mourinho beson se Matuidi do t’i zgjidhte problemet e mesfushës së Unitedit./21Media