Kapo ka gati bombën e radhës

Kapo ka gati bombën e radhës

Projekti më i ri  nga reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun,  Capital T tani ka një datë të saktë të publikimit, shkruan rtv21.tv 

Kënga e titulluar “Uno” sipas një postimi që reperi ka bërë në rrjetin social Instagram do të publikohet me 12 prill.

Ndryshe Kapo është duke e shijuar ende suksesin e këngës “C’est La Guerre” të cilën e solli në bashkëpunim më këngëtarët e huaj Macro dhe Dj Nika./21Media

17841571_774022636087437_1595499651_n

youtube.com/truekapo

A post shared by Capital T (@truekapo) on