“Shën Valentini” për Bleron dhe Afronën

Loading...

“Shën Valentini” për Bleron dhe Afronën

Pas një darke romantike të cilën e kaluan mbrëmë çifti i njohur i showbizit, Blero Muharremi dhe Afrona Dika, sot me rastin e ditës së të dashuruarve kanë uruar edhe publikisht njëri tjetrin, shkruan rtv21.tv

Blero në Instagram ka postuar një fotografi të Afronës, të cilës i rishprehur edhe dashurinë që ndjen për të.

Kurse edhe Afrona në InstaStory ka publikuar një fotografi me Bleron e sipër saj ka uruar këtë festë.

Kujtojmë se çifti kanë tre vite që janë bashkë dhe lidhjen e tyre e kanë kurorëzuar me fejesë./21Media