Urime të veçanta dhe interesante nga emrat e njohur

Urime të veçanta dhe interesante nga emrat e njohur

Me rastin e ndërrimit të moteve, emrat e njohur të skenës muzikore kanë uruar për vitin e ri. Ata përmes rrjeteve sociale, duke publikuar fotografi të ndryshme kanë uruar ndjekësit e tyre që viti i ri të ju sjellë të mira, shëndet, suksese, etj.

Adelina Ismaili, Teuta Krasniqi, 2Ton, Ermal Fejzullahu, Fatmir Spahiu, Seldi Qalliu, Big Basta, Getinjo, Majku, Aurela Gaqe dhe Vesa Luma janë vetëm disa nga emrat e estradës, të cilë kanë uruar në forma të ndryshme në rrjete sociale, qoftë përmes fotografive apo edhe bashkangjitur edhe me shkrim, shkruan rtv21.tv

”Happy New Year 2018 God bless our families Looooove”, ”URIMEEE TE GJITHEVE NGA ON RECORD”, ”Gezuar miq dhe familjare!!!! Urojme shendet dhe lumturi per ju dhe familjet tuaja!!”, ”Une dhe familja ime ju urojme 2018-shin! Fat, lumturi dhe bankomat te parkuar ne oborr! Gezuar”, ”Urime 2018 gjithe shqipetareve kudo jane nga une familja ime dhe 3 me te dashurit e mi”, ishin disa nga urimet e VIPA-ve.

Ndryshe, viti që lamë pas për emrat e përmendur më lartë ishte një vit tejet i suksesshëm.

Më poshtë shihni fotografitë dhe urimet e disa nga emrave më të njohur të estradës./21Media