Daut Haradinaj sot ka ditëlindjen

Loading...

Daut Haradinaj sot ka ditëlindjen

”U rrita me ty. Urime ditëlindja GJENERAL!, është shkrimi me të cilin, bashkëshortja e tij, Flora i ka uruar ditëlindjen bashkëshortit të saj, Daut Haradinajt.

Dyshja janë të përqafuar, teksa Haradinaj shihet duke e puthur bashkëshorten, në një fotografi që Flora e ka publikuar në facebook, rtv21.tv

Edhepse vetëm ditëlindje, kur bëhet fjalë për familjen që i dha shumë Kosovës, komentet nuk kanë të ndalur, të cilat kanë vërshuar në postimin e bërë nga bashkëshortja e tij.

Ndryshe, Daut Haradinaj dhe Flora Muçaj-Haradinaj janë të martuar dhe së bashku kanë dy fëmijë./21Media

Daut Haradinaj