Kelmendi porosit për sa më shumë dashni në rethin  familjar

Kelmendi porosit për sa më shumë dashni në rethin  familjar

Këngëtarja, e cila vjen nga një familje muzikantësh ka trashëguar prej tyre jo vetëm deshirën dhe pasionin e madh për muzikë, por edhe një talent të jashtëzakonshëm behët fjalë për Albina Kelmendin.

Ajo në programin festiv të RTV 21 ka dhëne një mesazh për vitin 2020

“Për vitin 2020 është që te kenë sa më shumë muzikë sa më shumë dashni në rethin  familjar edhe atë shoqëror edhe gjithçka do të shkojë mirë çdoherë.”, ka uruar Albina Kelmendi

Ndryshe, Albina Kelmendi ka qenë pjesëmarrëse në “The Voice” disa vite më parë. Ndonëse nuk ka arritur të triumfojë, kjo i ka ndihmuar që të rrëmbejë vëmendje të madhe dhe të dëshmojë se ka talent./21Media

Urimi i Albina Kelmendit për Vitin e Ri

Urimi i Albina Kelmendit për Vitin e Ri #Gëzuar2020

Gepostet von RTV21 Showbiz am Freitag, 27. Dezember 2019