Kurti uroi me imazh familjar

Kurti uroi me imazh familjar

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti sonte uroi ndërrimin e viteve.

Kandidati i VV-së për Kryeministër të vendit përmes facebook-ut uroi Vitin e Ri, me ç’rast publikoi edhe një imazh familjar.

Ai shihet i lumtur pranë bashkëshortes, Ritës dhe vajzës Lea-s.

“Të gjithëve, kudo e me këdo që jeni, gëzuar Viti i Ri 2020 nga Rita, Lea dhe unë!”, shkroi Kurti në facebook./21Media