Lori: Jetoni çdo ditë si të jetë e fundit

Lori: Jetoni çdo ditë si të jetë e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Loreta Kaçka-Lori, vitin 2019 e vlerësoi si të suksesshëm si nga projektet, koncertet dhe ahengjet familjare, shkruan rtv21.tv

Në një intervistë për portalin e RTV21, Lori tha se për vitin 2020 do të ketë projekte të shumta dhe se shpreson se do t’i pëlqejnë publikut.

Intervistën me Lorin mund të ndiqini më poshtë.

Lori gjatë vitit 2019 ka sjellë tri kënge solo siç janë “ E kapërcej” , “Thuaj nenës” dhe e kjo e fundit e “Mjerë dashnia”. Ajo gjatë këtij viti nuk ka qenë e komentuar në publikë për ndonjë lidhje dashuria. Lori thuajse gjatë gjithë vitit ka qenë e angazhuar me mbrëmje dhe ahengje familjare. /21Media