Nëna e Ermalit përkatësisht gruaja e Sabri Fejzullahut ka ditëlindjen

Loading...

Nëna e Ermalit përkatësisht gruaja e Sabri Fejzullahut ka ditëlindjen

Familja Fejzullahu është prej familjeve më të famshme të show-bizit shqiptar. Çdo  gëzim apo festë e tyre nuk lë pa marrë vëmendjen e publikut, shkruan rtv21.tv

E sot feston ditëlindjen bashkëshortja e Sabri Fejzullahut,  Nera përkatësisht nëna e Ermalit. Ky i fundit ka zgjedhur rrjetet sociale për të bërë një urim publik për të ëmën ku ka zgjedhur fjalët më të veçanta dhe emocionuese.

“Lumi une per juve, Urime ditelindjen oj Nanë prej dalukut tone qe te don mas shumti ne bote.

leutrim86Shum Urime ishalla edhe 100 tjera.”, ka shkruar në Instagram ku ka publikuar një fotografi të Nerës bashkë me Sabriun./21Media