Me një fotografi familjare, Tuna ka uruar Patrisin

Me një fotografi familjare, Tuna ka uruar Patrisin

Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu-Tuna i ka uruar ditëlindjen personit të saj të zemrës, Patris Berishës, shkruan rtv21.tv

Tuna në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet pranë Patrisit dhe djalit të tyre Tianit i cili më dy maj ka festuar ditëlindjen e dytë.

“Urime ditëlindjen për babain më të mirë në botë”, ka shkruar Tuna krahas fotografisë.

Patris Berisha është baterist i Filharmonisë së Kosovës./21Media