Ato kanë pamje mjaft interesante dhe të çuditshme

Ato kanë pamje mjaft interesante dhe të çuditshme

Progresi nuk qëndron ende dhe ne mund të shohim konfirmimin e kësaj çdo ditë dhe kudo.

Ekzistojnë produkte dhe enë që ju lënë përshtypje me pamjen e tyre, përbërjen ose teknologjinë e re.

Duke i parë ato, ti e kupton që e ardhmja tashmë ka ardhur, përcjell rtv21.tv

Qymyr druri i zi dhe akullore bajame

Ky krem i ri akullor ka fituar tashmë zemrat e mijëra njerëzve me shijen eekzotike dhe dizajnin ekstravagant. Gjithçka filloi me një dyqan në Los Angeles.

Bukë e gjelbër lehtësuese e tretjes

Bukë e purpurtë u krijua nga shkencëtarët e Universitetit Kombëtar të Singaporit. Është tretur 20% më ngadalë se sa buka e bardhë pasi përmban shumë antioksidantë të nxjerrë nga orizi i zi, duke i dhënë bukës ngjyrën e saj. Ky produkt është ende në zhvillim e sipër, përcjell rtv21.tv

Djathi që shkrihet drejt para jush

Raclette është një gjellë zvicerane me shpejtësi duke fituar popullaritet në të gjithë botën. Është bërë nga djathi i shkrirë, i cili është prerë direkt në pjatën tuaj. Kjo pjatë u bë një hit i vërtetë në New York.

Kur një mik i juaj ju sjell një supertorte/21Media