Situata aktuale nën vështrimin e Fatmir Spahiut

Situata aktuale nën vështrimin e Fatmir Spahiut

Aktori i mirënjohur kosovar, Fatmir Spahiu tregoi se si po i kalon këto ditë, të “izolimit” në shtëi, shkaku i koronavirusit.

Spahiu sot në emisionin “Bon Bon” tha që parapëlqen të jetë atkor i mirë, që t’i ndjekë këshillat dhe udhëzimet e dhëna nga organet kompetente.

Ai më tutje u shpreh që sfida më e madhe për të gjatë këtyre ditëve, të qëndrimit në shtëpi është ushqimi, shkruan rtv21.tv

Kujtojmë që, Fatmir Spahiu prej vitesh është i martuar me Zanën dhe së bashku kanë djemtë, Malin dhe Lisin./21Media