Një fotografi familjare nga Graniti

Një fotografi familjare nga Graniti

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita më shtatë tetor janë bërë prindër për herë të parë, shkruan rtv21.tv

Çifti është bekuar me një vajzë të cilës ia kanë lënë emrin Ayana.

Në rrjetin social Instagram, futbollisti ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet pranë bashkëshortes dhe vajzës së tyre e cila ka mbushur sot një muaj.

“Urime muaji i parë engjëlli im. Mami dhe babi të duan”, ka shkruar Graniti krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

Happy 1 month my Angel 👼🏻 Mommy and Daddy Love you ❤️ @leonita.x #family

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Edhe bashkëshortja e Granitit ka publikuar një fotografi me një mbishkrim të veçantë.

 

View this post on Instagram

 

The greatest gift of all, I love you both so much. Happy 1 month my angel 👼🏻💓Ayana💓 @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

Ndryshe, Graniti dhe Leonita dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në vitin 2017./21Media