Ka pak ditë që Rita Ora ka publikuar këngën titull “Girls”, në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX

Loading...

Ka pak ditë që Rita Ora ka publikuar këngën titull “Girls”, në duet me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX

Po në të njëjtën ditë, këngëtarja ka nisur turneun e ri, i cili në ditët e para po ecën mjaft mirë.

Ditën e djeshme, këngëtarja pati një takim mjaft të veçantë me një fanse, të cilën e kishte takuar pesë vite më parë.

Ajo ishte e paralizuar dhe i kishte dhënë premtimin Ritës, se herën tjetër kur do të takohen ajo do të ecte vetë.

Në një fotografi të publikuar së bashku me Ritën, fansja shkruan: “Mbrëmë pas shfaqjes, falë ekipit të shkëlqyeshëm të Ritës, e takova këtë engjëll përsëri, dhe pas 5 vitesh duke mbajtur premtimin se do të ecja drejt saj kur ta takoja, unë bëra 6 hapa dhe i dhashë asaj përqafimin më të madh që kisha. Pasi kisha imagjinuar këtë moment gjatë rehabilitimit dhe shtytjeve që kam bërë, nuk mund të besoj se ky moment ka ardhur”.

Ndërsa Rita që ka shërdarë fotografinë e fanses ka shkruar: “Më pëlqeu që u takuam sërish pasi ti më premtove që do të ecje dhe e bëre. Gjashtë hapa të pabesueshëm nga karrigia jote deri tek unë. Nuk kam për ta harruar kurrë dhe po, ne po rritemi bashkë. Shihemi në turneun e ardhshëm e dashur. Me dashuri Rita”, ka shkruar ndër të tjera Rita poshtë fotografisë me fansen./21Media