Valdrini sjell fustanet që gjithmonë i keni ëndërruar

Valdrini sjell fustanet që gjithmonë i keni ëndërruar

Kreatori i njohur dhe shumë i suksesshëm në trojet shqiptare, Valdrin Sahiti ka punuar koleksionin e ri për dasma, pranverë/verë 2017-2018, shkruan rtv21.tv

Promovimin e parë të koleksionit Valdrini e ka bërë përmes një video të publikuar në rrjetin social Instagram e cila është realizuar me shumë mjeshtri nga fotografi Eugenio Qose.

Shikoni më poshtë videon me fustanet të veçanta për dasmën tuaj të cilat mbajn firmën VS./21Media

VS/Weddingcollection SS 2017/18 #valdrinsahitiofficial #altartiranë @eugenioqose @sellmakasumoviq @kacilleshi @editaramadani @fluturfetahaj

A post shared by Valdrin Sahiti Official (@valdrinsahitiofficial) on