Fekir afër transferimit te Valencia

Fekir afër transferimit te Valencia

Valencia është afër transferimit të yllit të Lyonit, Nabil Fekir. 25-vjeçari do të largohet nga Lyoni ketë verë dhe ka disa klube të interesuara për të, mirëpo Valencia ka një përparësi më të madhe.

Për francezin janë të interesuar edhe Arsenali e Real Betisi. Valencia ka gati ofertën prej 40 milionë eurove.