Policia po merret me rastin

Policia po merret me rastin

Është kryer shpërthimi i telekomanduar i valixhes së dyshimtë pranë ambasadës amerikane në Tiranë. Nga shpërthimi, ka rezultuar se valixhja ishte bosh.

Valixhja e dyshimtë është gjetur në rrugicë përkrah ambasadës në Tiranë dhe kaq është dashur të ngrihet alarmi.

Forcat e rendit të Shqipërisë kanë shkuan menjëherë në vendin e ngjarjes duke rrethuar me kordon sigurie zonën dhe ende po merren me rastin në fjalë.

Gjendet një valixhe e dyshimtë pranë ambasadës amerikane