Publikohet bashkëpunimi i tyre

Publikohet bashkëpunimi i tyre

Këngëtarja e mirënjohur, Valza Zhegrova, reperi i njohur, Don Phenom dhe Mixey publikuan këngën “Andale”. Këngën e shoqëruan me videoklip që u realizua nga Imagine, ndërsa për tekstin u përkujdesën Don Phenom dhe Mixey, transmeton rtv21.tv

Ky bashkëpunim i tyre u publikua pikërisht në datëlindjen e 16-të të Valzës. Valza është mjaft e talentuar dhe arriti të bëhet emër i njohur për një kohë të shkurtër./21Media