Rasti po hetohet nga policia

Rasti po hetohet nga policia

Policia ka njoftuar se dje rreth orës 19:50 në Gjakovë një person ka raportuar në polici se një person është pa shenja jete.

“Njësitet policore dhe ekipi mjekësor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në raportin e policisë.

Më tej në raport thuhet se me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti është duke u hetuar./21Media

Vdekje e dyshimtë në Bardhosh të Prishtinës