Trupi i pajetë u dërgua në IML

Trupi i pajetë u dërgua në IML

Një person ka vdekur dje në fshatin Brecë të Podujevës.

Raportohet se viktima në oborrin e shtëpisë së tij, dyshohet se kishte pësuar lëndime.

“Nga familjarët është dërguar në QKMF në Podujevë dhe me autoambulancë është dërguar në QKUK-së, por nga mjekët është konstatuar se viktima kishte arritur pa shenja jete”, bëri të ditur policia.

Me urdhër të prokurorit kujdestar është iniciuar rasti dhe trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion./21Media