Nuk dihen shkaqet e vdekjes

Nuk dihen shkaqet e vdekjes

Aktorja e njohur, Laurel Griggs vdiq në moshën 13-vjeçare. Shkaqet e vdekjes nuk u bënë të ditura, megjithatë raportohet se ajo vdiq më 5 nëntor, ndërsa u varros më 8 nëntor.

Griggs debutoi në Broadway në moshën 6-vjeçare me “Cat On a Hot Tin Roof”, përkrah Scarlett Johansson, Ciarin Hinds dhe Benjamin Walker, transmeton rtv21.tv

Pas këtij roli, Griggs u bë pjesë e muzikëlit “Once”, ku luajti rolin e Ivankas për 17 muaj./21Media