U arrestua i dyshuari

U arrestua i dyshuari

Policia njofton se dje në Gjilan është arrestuar një i dyshuar mashkull K-Shqiptar, pasiqë ka sulmuar fizikisht motrën e tij viktimën femër K-Shqiptare.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor”, njofton policia.

Me urdhër të prokurorit, sipas policisë i dyshuari dërgohet në mbajtje./21Media