Të famshmit shpesh shfaqen në publik, së bashku me vëllezërit dhe motrat e tyre

Të famshmit shpesh shfaqen në publik, së bashku me vëllezërit dhe motrat e tyre

Disa nga më të famshmit kanë me miliona fansa rreth e rreth botës, e shpesh edhe ndonjë vëlla apo motër e të famshmëve mund të ketë fansa, por të tjerë janë pak në sy të publikut, shkruan rtv21.tv.

Në vazhdim keni 15 foto impresive të vëllezërve e motrave të famshme që ngjajnë shumë mes vete:

Cameron dhe Chimene Diaz

Beyonce dhe Solange Knowles

Kate dhe Pippa Middleton

Luke dhe Owen Wilson

Paris dhe Nicky Hilton

Liam dhe Chris Hemsworth

Jessica dhe Joshua Alba

Dakota dhe Elle Fanning

Victoria Beckham dhe Louise Adams

James dhe Dave Franco

Jessica dhe Ashlee Simpson

Chris dhe Scott Evans

Penelope dhe Monica Cruz

Ben dhe Casey Affleck

Alex dhe Emma Watson

/21Media