Ronaldo dhe e dashura e tij po kalojnë kohën së bashku

Ronaldo dhe e dashura e tij po kalojnë kohën së bashku

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Rodriguez kanë kaluar dje së bashku ditën në një pishinë të hapur, ku rreth tyre shihej se kishte borë.

“Një ditë e mrekullueshme”, ka shkruar Ronaldo në përshkrimin e fotografisë të postuar në Instagram.

Kujtojmë se Ronaldo me Georginan kanë një vajzë të cilës ia kishin lënë emrin Alana./21Media