Morena thotë se...

Morena thotë se…

Këngëtarja dhe modelja e mirënjohur shqiptare, Morena Taraku mori një vendim me të cilin do t’i befasojë fansat e saj. Taraku për një kohë do të shkëputet nga rrjetet sociale, e sipas artistes kjo po bëhet me qëllim që të gjejë pak qetësi shpirtërore.

“Shum e dashuri, por edhe urrejtje e ofendime, gjitha keto i mban mbi super nje artist. Une kam dhene pak a shume per artin shqiptar ate e din me mire ata qe kane qene ne rrugetimin tim me mua.”, ishte një ndër storiet e saj.

Ndryshe, Prokuroria e Prishtinës ka nisur gjuetinë e shtrigave ndaj njerëzve të cilët zbuluan skandalin e lirimit nga përgjegjësia për shmangie tatimore të Morena Tarakut me rastin e importimit të një veture./21Media