Një ekspert photoshopi

Një ekspert photoshopi

Shumica e personazheve të famshëm nuk njihen saktësisht për tu marrur me njerëzit ‘mesatar’, por për këtë djalë ata bëjnë një përjashtim.

Njihuni me Robert Van Impe, i njohur edhe si “Average Rob”, një “djalë i vetë-përshkruar nga Belgjika i cili ndodhet të jetë gjithçka, por në veçanti ekspert në Photoshop, transmeton rtv21.tv.

Artisti dixhital dhe komediani, i cili ka diplomë Master në Reklamim dhe Marketing nga Universiteti Coventry dhe punon si gazetar i llojit të revistës komike, ka lëshuar edhe një valë të “takimeve” të habitshme me të famshëm në internet dhe ata duken mjaft bindës sa të jenë reale.

Ai bënë photoshop rënien në gjumë pranë njerëzve të famshëm dhe duke u zbuluar si sekret se është shoku më i ngusht i Barak Obamës./21Media