Kënga publikohet nesër

Kënga publikohet nesër

Këngëtari i njohur shqiptar, Korab Shaqiri ka paralajmëruar projektin më të ri muzikor.

Kënga mbanë emrin “Verë e dashni” dhe është në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Bujar Qamilin.

“Verë e dashni” do të publikohet e shoqëruar me videoklip nesër në orën 19:00, përcjell rtv21.tv

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë artisti përmes një video të shkëputur nga klipi, të cilën e ka publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 56 mijë ndjekës. “Ah e bukur vera…”, ka shkruar Korabi në mbishkrimin e videos.

“Verë e dashni” është projekti i dytë i artistit për këtë Korab Shaqirit, pasi që në muajin shkurt kishte publikuar këngën “Zemra e saj” vetëm në version audio./21Media