Vesa dhe Big Basta festojnë dy vjetorin e martesës

Vesa dhe Big Basta festojnë dy vjetorin e martesës

Çifti i njohur shqiptar Vesa Luma dhe Big Basta sot festuan dy vjetorin e martesës.

Me këtë rast, Vesa ka bërë një shkrim në Instagram përmes së cilit shprehu fjalët më të dashura për bashkëshortin e saj, shkruan rtv21.tv

“Sot 2 vjet ,kurorzuam dashurine tone @bigbastaofficial! 9 muaj me pas,erdhi ne jete mrekullia jone Lian,i cili na ktheu permbys cdo perceptim per jeten! Sa shume sfida erdhen pastaj..,buzeqeshje,lot,gezim,shprese te gjitha..per kaq pak kohe…Nuk di te shpreh me fjal sa krenare jam per ty ,qe po ma deshmon dita dites se sa e cmuar eshte familja per ty! Te dua shum”, ka shkruar Vesa në dedikimin e saj kushtuar Big Bastës./21Media