Këngëtarja ka publikuar klipin e ri

Këngëtarja ka publikuar klipin e ri

Këngëtarja e talentuar ka ardhur me një projekt të ri. Kënga quhet “Ty tkam” dhe në kanalin zyrtar të Vesës në YouTube është publikuar me videoklip, shkruan rtv21.tv.

Teksin dhe melodinë e ka punuar vet Vesa, muzika është punuar nga DuoBass Records e miksimi dhe masterizimi nga Florent Boshnjaku.

Videoklipin e ka punuar Pinkmoon./21Media