Vesa duket shumë tërheqëse në klipin e këngës së re

Vesa duket shumë tërheqëse në klipin e këngës së re

Kjo këngë vjen pas remixit “Mora Testin” që u publikua vitin e kaluar dhe është me tekst e melodi nga Vesa, realizuar nga producenti i PINT, K Master më të cilin këngëtarja bashkëpunoi për të treten herë radhazi.

“Mbret i Tradhtisë”, siç e ka potencuar këngëtarja është këngë e dashur për të, ku flet për një histori dashurie me pabesi, përshkrimin e të cilës e shohim edhe në videoklipin e realizuar nga Trigger Production. Artistja duket shumë tërheqëse në klipin e kësaj kënge, transmeton rtv21.tv

Këngëtarja në anën tjetër vazhdon të këndojë live bashkë me band në mbrëmje të shumta muzikore./21Media