Vesa ka vënë në pah linjat trupore

Loading...

Vesa ka vënë në pah linjat trupore

Këngëtarja e mirënjohur, Vesa Smolica është një ndër femrat më të komentuara në estradë si për zërin e saj ashtu edhe për linjat trupore.

Vesa e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, së fundmi ka publikuar një fotografi, ku shfaqet tejet joshëse në ngjyrën rozë.

Fotografia e cila është realizuar nga Nehat Behrami i ka dhënë asaj shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj. 

Ndryshe, kujtojmë se “Asnjo si unë” është kënga e fundit nga Vesa e cila është pëlqyer mjaft shumë nga publiku./21Media